Obletnica-349-framed
V petek, 26. aprila 2013 smo slovesno obeležili dvojno obletnico naše šole. Prireditev je potekala v ljubljanski Operi, nastopili pa so dijakinje in dijaki naše šole, plesna skupina Maestro in manekenke modne agencije Immortal. Prireditev je vodila Bernarda Žarn. Da je vse potekalo tako kot mora, so poskrbeli Matic Zadravc (koreografija nastopajočih), stilista Kristina Lovko in Peter Movrin ter scenarist in režiser Andrej Stražišar.  

Velika zahvala velja vsem nastopajočim, predvsem pa dijakom in aktivu učiteljev frizerstva, saj so vsem nastopajočim uredili pričesko in jih naličili.
Prav tako se zahvaljujemo vsem gostom in bivšim dijakom naše šole, ki so se odzvali na naše povabilo. Hvala vsem za pohvale in dobre želje. 
Posnetke prireditve si lahko pogledate v galeriji slik. Ob obletnici smo izdali tudi jubilejno številko šolskega časopisa Kodrčki